Pracujemy bez zmian! #Zostańwdomu - ZAMÓW ONLINE!
Koszyk0
41 254 39 91,
Kontakt

Opis produktu


Stół W3 długość 200cm rozkładany, kolor biały

Duży stół rozkładany, o długości 200cm z możliwością rozłożenia aż do 300cm. Stół sprawdzi się w przestronnej jadalni, kuchni lub salonie w  stylu prowansalskim, skandynawskim czy minimalistycznym. Dzięki klasycznej konstrukcji i formie stołu z łatwością zestawimy go z krzesłami w różnym stylu. Dodatkowego uroku i lekkości dodaje meblowi frezowany i lakierowany brzeg blatu.
Mechanizm rozsuwania stołu jest bardzo prosty i bezpieczny. Dzięki niemu szybko rozsuniemy blat, dodatkowo mamy pewność, że nie ulegnie on niechcianemu rozłożeniu w trackie użytkowania czy przenoszenia stołu. Stół dostępny w dwóch szerokościach: 90cm i 100cm.
 

Blat stołu wykonany z płyty MDF, która jest trwała, odporna na uszkodzenia mechaniczne i łatwa w pielęgnacji. Nogi stołu wykonane są z drewna bukowego, lakierowane ekologicznymi bejcami wodnymi. Przy zakupie stołu istnieje możliwość wyboru koloru blatu, skrzyni oraz nóg stołowych Na życzenie Klienta wysyłamy próbki kolorów, które z pewnością ułatwią podjęcie decyzji.

 

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość 77 cm
Blat płyta melaminowana MDF
meble
produkujemy od
35 lat
 
gwarantujemy
najwyższą jakość
 
zapewniamy nasz
bezpieczny transport
 

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(18.215.62.41)