Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Stół rozkładany W3 okleina naturalna długość 200cm

Stół z rodziny W3, stworzony z myślą o dużych rodzinach, które na co dzień potrzebują dużego blatu, by cieszyć się wspólnymi posiłkami. Jego wyjściowa długość to aż 200cm, z możliwością przedłużenia do 300cm. Prosty i intuicyjny mechanizm rozkładania pozwoli na bezpieczne i szybkie rozłożenie stołu. Dodatkowo mechanizm zabezpiecza blat stołu przed nagłym rozsunięciem. W naszej ofercie stół dostępny jest w dwóch szerokościach: 90cm oraz 100cm.

Blat stołu wykonany jest z płyty MDF, wykończony fornirem - naturalną okleiną bukową. Dzięki temu jest elegancki, trwały i łatwy w pielęgnacji. Brzegi blatu są frezowane i lakierowane, co nadaje meblowi wyjątkowy i elegancki wygląd. Nogi stołu wykonane są z drewna bukowego, wykończone naturalnymi bejcami wodnymi.
Przy zakupie stołu istnieje możliwość wyboru koloru blatu, skrzyni stołu oraz nóg. Na życzenie Klienta wysyłamy próbki kolorów, co z pewnością ułatwi podjęcie decyzji.

UWAGA! 
W zależności od wielkości stołu oraz ilości wkładek, przy produkcji naszych stołów stosujemy różne rodzaje prowadnic, umożliwiających powiększenie blatu stołu.
W związku z tym, stół może rozkładać się w następujący sposób:
- rozsuwa się tylko blat stołu, nogi oraz skrzynia nie rozsuwają się
- rozsuwa się blat stołu wraz ze skrzynią oraz nogami stołu

Aby uzyskać precyzyjne informacje na temat rozkładania stołu o konkretnych wymiarach, prosimy o telefoniczny kontakt z naszym doradcą obsługi Klienta.
 

Rozkładanie

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość stołu +/- 77 cm
Blat okleina naturalna bukowa MDF
Symbol W3
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(54.227.97.219)