Koszyk0

Opis produktu


Stół W3 okleina naturalna dł. 150cm

Stół rozkładany o bardzo dużym potencjale, sprawdzi się doskonale w każdym pomieszczeniu: kuchni, jadalni czy w salonie. Jego początkowa długość, w wersji nierozłożonej wynosi 150cm. Dzięki dodatkowym wkładkom można modyfikować jego długość, uzyskując blat o długości nawet 350cm. Intuicyjny mechanizm rozkładania stołu pozwoli na jego szybkie i bezpieczne rozsunięcie. Dodatkowo mechanizm zabezpiecza stół przed rozsunięciem w trakcie użytkowania lub przenoszenia go. Stół rozkładany oferujemy aż w trzech szerokościach: 80cm, 90cm i 100cm. Dzięki klasycznej konstrukcji stołu i szerokiej palcie kolorystycznej tego modelu, łatwo dopasować do niego krzesła oraz zestawić go z prawie każdym wystrojem wnętrz.

Blat stołu wykonalny jest z solidnej płyty MDF, wykończony okleiną naturalną bukową (fornirem).  Okleina naturalna bukowa sprawia, że blat wygląda naturalnie i zachowuje strukturę drewna. Na brzegach blat jest frezowany i lakierowany, co dodaje wyjątkowego uroku całej konstrukcji stołu. Nogi stołu wykonane są z bukowego drewna, lakierowane ekologicznymi bejcami wodnymi. 

UWAGA! 
W zależności od wielkości stołu oraz ilości wkładek, przy produkcji naszych stołów stosujemy różne rodzaje prowadnic, umożliwiających powiększenie blatu stołu.
W związku z tym, stół może rozkładać się w następujący sposób:
- rozsuwa się tylko blat stołu, nogi oraz skrzynia nie rozsuwają się
- rozsuwa się blat stołu wraz ze skrzynią oraz nogami stołu

Aby uzyskać precyzyjne informacje na temat rozkładania stołu o konkretnych wymiarach, prosimy o telefoniczny kontakt z naszym doradcą obsługi Klienta.

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość stołu +/- 77 cm
Blat okleina naturalna bukowa MDF
Symbol W3
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Ocena średnia z 1 ocen: 5.00

Przeczytaj opinie


avatar
Dodano przez ~Kazimierz Bala
| Wtorek, 13-04-2021 14:57

Polecam ten stół wszystkim. Wykonanie bardzo staranne, obsługa oraz dostawa bez problemu. Bardzo porządny mebel! Warto;)


Dodaj własną opinię


(44.192.115.114)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności