Pracujemy bez zmian! #Zostańwdomu - ZAMÓW ONLINE!
Koszyk0
41 254 39 91,
Kontakt

Opis produktu


Stół W3 kwadratowy rozkładany kolor biały

Biały stół kwadratowy, rozkładany to dobre rozwiązanie do kuchni, czy jadalni. Sprawdzi się on w przypadku rodzin, które na co dzień nie używają dużego blatu, a jedynie okazjonalnie potrzebują dużego stołu. Stół kwadratowy rozkładany oferujemy aż w trzech rozmiarach startowych: 80cmx80cm, 90cmx90cm oraz 100cmx100cm. Dodatkowe wkładki pozwalają nam powiększyć blat w prosty i bezpieczny sposób, nawet do 300cm. Dodatkowo mechanizm rozkładania stołu zapobiega rozsunięciom blatu podczas użytkowania czy przenoszenia.

Blat stołu wykonany jest z płyty MDF, która jest trwała i łatwa w pielęgnacji. Dodatkowo brzegi blatu są frezowane i lakierowane, co dodaje urokowi całej konstrukcji stołu.  Nogi stołowe wykonane są z bukowego drewna, wykończone ekologicznymi bejcami wodnymi.
Nasz sklep oferuje kwadratowy stół rozkładany w wielu rozmiarach oraz szerokiej palecie kolorystycznej. Istnieje również możliwość wyboru kształtu nóg stołowych. Na życzenie Klienta wysyłamy darmowe próbki kolorów, które z pewnością ułatwią podjecie decyzji.

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość 77 cm
Blat płyta melaminowana MDF
meble
produkujemy od
35 lat
 
gwarantujemy
najwyższą jakość
 
zapewniamy nasz
bezpieczny transport
 

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(3.238.4.24)