Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Stół W2 długość 200cm, rozkładany

Stół rozkładany, przeznaczony do dużej kuchni, jadalni lub salonu. Jego wyjściowa długość to 200cm, po rozłożeniu blatu otrzymujemy stół o długości aż 300cm. Rozsuwanie stołu jest bardzo proste i intuicyjne, a specjalny mechanizm zabezpiecza przed nieoczekiwanym rozsunięciem stołu w trakcie jego użytkowania lub przenoszenia. Stół idealny dla dużej rodziny, która na co dzień potrzebuje przestrzeni do wspólnych spotkań przy posiłkach. Konstrukcja jest solidna i stabilna, nawet przy blacie rozsuniętym na maksymalną długość. Blat jest odporny na uszkodzenia mechaniczne - wykonany z płyty melaminowanej, która jest trwała i łatwa w pielęgnacji. Nogi stołu zrobione są  bukowego drewna, wykończone ekologiczną bejcą wodną.

Stół oferujemy w dwóch szerokościach: 90cm i 100cm, Przy zakupie stołu w naszym sklepie internetowym istnieje możliwość wyboru koloru blatu stołu, skrzyni oraz nóg stołowych.

UWAGA! 
W zależności od wielkości stołu oraz ilości wkładek, przy produkcji naszych stołów stosujemy różne rodzaje prowadnic, umożliwiających powiększenie blatu stołu.
W związku z tym, stół może rozkładać się w następujący sposób:
- rozsuwa się tylko blat stołu, nogi oraz skrzynia nie rozsuwają się
- rozsuwa się blat stołu wraz ze skrzynią oraz nogami stołu

Aby uzyskać precyzyjne informacje na temat rozkładania stołu o konkretnych wymiarach, prosimy o telefoniczny kontakt z naszym doradcą obsługi Klienta.

Rozkładanie

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość stołu +/- 77 cm
Blat płyta laminowana
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Ocena średnia z 1 ocen: 5.00

Przeczytaj opinie


avatar
Dodano przez ~Marlena Zdziech
| Wtorek, 06-04-2021 12:49

Duży, wygodny stół dla całej naszej rodziny! Cieszę się, że trafiłam akurat do tego sklepu. Przemiła obsługa i fachowe porady! Pozdrawiamy i polecamy!


Dodaj własną opinię


(3.236.244.122)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności