Koszyk0

Opis produktu


Stół W2 długość 200cm, rozkładany

Stół rozkładany, przeznaczony do dużej kuchni, jadalni lub salonu. Jego wyjściowa długość to 200cm, po rozłożeniu blatu otrzymujemy stół o długości aż 300cm. Rozsuwanie stołu jest bardzo proste i intuicyjne, a specjalny mechanizm zabezpiecza przed nieoczekiwanym rozsunięciem stołu w trakcie jego użytkowania lub przenoszenia. Stół idealny dla dużej rodziny, która na co dzień potrzebuje przestrzeni do wspólnych spotkań przy posiłkach. Konstrukcja jest solidna i stabilna, nawet przy blacie rozsuniętym na maksymalną długość. Blat jest odporny na uszkodzenia mechaniczne - wykonany z płyty melaminowanej, która jest trwała i łatwa w pielęgnacji. Nogi stołu zrobione są  bukowego drewna, wykończone ekologiczną bejcą wodną.

Stół oferujemy w dwóch szerokościach: 90cm i 100cm, Przy zakupie stołu w naszym sklepie internetowym istnieje możliwość wyboru koloru blatu stołu, skrzyni oraz nóg stołowych.

UWAGA! 
W zależności od wielkości stołu oraz ilości wkładek, przy produkcji naszych stołów stosujemy różne rodzaje prowadnic, umożliwiających powiększenie blatu stołu.
W związku z tym, stół może rozkładać się w następujący sposób:
- rozsuwa się tylko blat stołu, nogi oraz skrzynia nie rozsuwają się
- rozsuwa się blat stołu wraz ze skrzynią oraz nogami stołu

Aby uzyskać precyzyjne informacje na temat rozkładania stołu o konkretnych wymiarach, prosimy o telefoniczny kontakt z naszym doradcą obsługi Klienta.

Rozkładanie

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość stołu +/- 77 cm
Blat płyta laminowana
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Ocena średnia z 1 ocen: 5.00

Przeczytaj opinie


avatar
Dodano przez ~Marlena Zdziech
| Wtorek, 06-04-2021 12:49

Duży, wygodny stół dla całej naszej rodziny! Cieszę się, że trafiłam akurat do tego sklepu. Przemiła obsługa i fachowe porady! Pozdrawiamy i polecamy!


Dodaj własną opinię


(18.206.48.243)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności