Koszyk0

Opis produktu


Stół W2 długość 150cm rozkładany

Przedstawiamy stół, który powstał w odpowiedzi na oczekiwania naszych Klientów. To rozkładany stół, o długości wyjściowej 150cm i szerokości, do wyboru: 80cm, 90cm lub 100cm. Oferujemy go w wielu wersjach, od 1 do 4 wkładek, które po rozłożeniu powiększą nasz stół aż do 350cm. Solidna konstrukcja stołu oraz lekka, prosta forma pozwoli zaaranżować stół w kuchni lub jadalni urządzonej w różnych stylach wnętrzarskich.
Stół rozkłada się intuicyjnie i łatwo, a dzięki mechanizmowi bezpieczeństwa, stół nie rozsunie się podczas użytkowania czy przenoszenia.

Blat stołu wykonany jest z solidnej i łatwej w pielęgnacji płyty melaminowanej. Do wyboru mamy dla naszych Klientów całą paletę kolorów blatu i skrzyń stołowych. Nogi stołowe, wykonane z bukowego drewna, przy składaniu zamówienia możliwy wybór koloru oraz kształtu nóg.

UWAGA! 
W zależności od wielkości stołu oraz ilości wkładek, przy produkcji naszych stołów stosujemy różne rodzaje prowadnic, umożliwiających powiększenie blatu stołu.
W związku z tym, stół może rozkładać się w następujący sposób:
- rozsuwa się tylko blat stołu, nogi oraz skrzynia nie rozsuwają się
- rozsuwa się blat stołu wraz ze skrzynią oraz nogami stołu

Aby uzyskać precyzyjne informacje na temat rozkładania stołu o konkretnych wymiarach, prosimy o telefoniczny kontakt z naszym doradcą obsługi Klienta.

Rozkładanie

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość stołu +/- 77 cm
Blat płyta laminowana
Gwarancja 24 miesiące

Klienci wybrali również


Opinie użytkowników


Ocena średnia z 1 ocen: 5.00

Przeczytaj opinie


avatar
Dodano przez ~Andrzej Witek
| Wtorek, 30-03-2021 14:33

Jestem bardzo zadowolony z zakupionego stołu! Jakość wykonania, obsługa oraz dostawa na najwyższym poziomie. Polecam z czystym sumieniem.


Dodaj własną opinię


(18.206.48.243)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności