Koszyk0

Opis produktu


Stół W2 rozkładany długość 140cm

Rozkładany stół, z blatem o zaokrąglonych rogach, o długości 140cm. Dzięki dodatkowym wkładkom długość stołu powiększymy nawet do 240cm. W wariantach dostępne są szerokości blatu: 80cm lub 90cm. Stół będzie idealnym rozwiązaniem do jadalni lub kuchni. Stół o solidnej konstrukcji, na prostych drewnianych nogach. Dzięki swojej prostej formie łatwo dopasujemy do niego pozostałe elementy wystroju naszego mieszkania.

Blat stołu wykonany jest odpornej na uszkodzenia mechaniczne płyty melaminowanej. Mechanizm rozkładania stołu jest bardzo łatwy w obsłudze oraz zabezpiecza stół przed rozsunięciem w trakcie jego użytkowania czy przenoszenia. Przy zakupie stołu istnieje możliwość wyboru koloru blatu, nóg stołowych oraz ich kształtu.

UWAGA! 
W zależności od wielkości stołu oraz ilości wkładek, przy produkcji naszych stołów stosujemy różne rodzaje prowadnic, umożliwiających powiększenie blatu stołu.
W związku z tym, stół może rozkładać się w następujący sposób:
- rozsuwa się tylko blat stołu, nogi oraz skrzynia nie rozsuwają się
- rozsuwa się blat stołu wraz ze skrzynią oraz nogami stołu

Aby uzyskać precyzyjne informacje na temat rozkładania stołu o konkretnych wymiarach, prosimy o telefoniczny kontakt z naszym doradcą obsługi Klienta.

Parametry

Wysokość stołu +/- 77 cm
Blat płyta laminowana
Gwarancja 24 miesiące

Klienci wybrali również


Opinie użytkowników


Ocena średnia z 1 ocen: 5.00

Przeczytaj opinie


avatar
Dodano przez ~Jola Czech
| Środa, 28-07-2021 11:02

polecam serdecznie! solidny stół, stabilny.


Dodaj własną opinię


(18.206.48.243)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności