Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Stół W1 długość 200cm, rozkładany

Stół W1 to nasza uniwersalna propozycja do kuchni, jadali lub salonu.  Dzięki swojej klasycznej konstrukcji stół doskonale wpisze się w aranżację mieszkania w niejednym stylu.  
Dzięki dodatkowym wkładkom, umieszczonym pod blatem stołu, model W1 możemy rozłożyć uzyskując blat o długości do 300cm. Bardzo prosty i bezpieczny mechanizm rozsuwania stołu pozwala na łatwe wyjęcie wkładki i zabezpiecza stół przed rozsunięciem w trakcie użytkowania.  
Stół dostępny w dwóch wersjach szerokości blatu: 90cm i 100cm.  

Blat stołu wykonany jest z płyty melaminowanej, która jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i łatwa w pielęgnacji. Nogi stołu wykonane są z trwałego drewna bukowego, wykończone ekologicznymi bejcami. 
W naszej ofercie dostępna jest szeroka gama wybarwień blatu oraz podstawy stołu.  Istnieje również możliwość wyboru kształtu nóg stołowych. Dzięki temu stworzą Państwo stół idealny, maksymalnie spersonalizowany i dopasowany Waszego mieszkania. 
 

UWAGA! 
W zależności od wielkości stołu oraz ilości wkładek, przy produkcji naszych stołów stosujemy różne rodzaje prowadnic, umożliwiających powiększenie blatu stołu.
W związku z tym, stół może rozkładać się w następujący sposób:
- rozsuwa się tylko blat stołu, nogi oraz skrzynia nie rozsuwają się
- rozsuwa się blat stołu wraz ze skrzynią oraz nogami stołu

Aby uzyskać precyzyjne informacje na temat rozkładania stołu o konkretnych wymiarach, prosimy o telefoniczny kontakt z naszym doradcą obsługi Klienta.

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość stołu +/- 77 cm
Blat płyta laminowana
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Ocena średnia z 1 ocen: 5.00

Przeczytaj opinie


avatar
Dodano przez ~Maluka58
| Wtorek, 11-05-2021 15:31

Bardzo porządny i stabilny stół. Fachowe wykończenie oraz sprawna cała transakcja! Gorąco polecam!


Dodaj własną opinię


(3.238.225.8)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności