Pracujemy bez zmian! #Zostańwdomu - ZAMÓW ONLINE!
Koszyk0
41 254 39 91,
Kontakt

Opis produktu


Stół W1 długość 150cm rozkładany kolor biały

Stół z rodziny W1 o długości 150cm, z możliwością rozkładania, to najlepsze rozwiązanie do kuchni lub jadalni. Stół ma klasyczną konstrukcję, dzięki której z łatwością wpisze się w każdą aranżację. Dodatkowe wkładki, umieszczone pod blatem, pozwalają na rozłożenie stołu, w zależności od potrzeby. Maksymalna długość stołu, z wykorzystaniem wkładek to aż 350cm. Prosty i bezpieczny mechanizm rozsuwania stołu pozwala na łatwe wyjęcie wkładki oraz zabezpiecza go przed rozsunięciem w trakcie użytkowania. Stół dostępny w dwóch wersjach szerokości blatu: 80cm i 90cm. 

Blat stołu został wykonany z solidnej płyty melaminowanej, która jest wytrzymała i odporna na uszkodzenia mechaniczne. Nogi stołu wykonane są z drewna bukowego, impregnowane ekologicznymi bejcami wodnymi.  
Stół oferujemy w wielu kolorach blatu i podstawy. Do wyboru również kształt nóg stołowych. Dzięki możliwości maksymalnej personalizacji stołu, w zależności od potrzeb i gustu, otrzymują Państwo mebel, który będzie idealnie dopasowany do Waszego mieszkania.

Rozkładanie

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość 77 cm
Blat płyta melaminowana
meble
produkujemy od
35 lat
 
gwarantujemy
najwyższą jakość
 
zapewniamy nasz
bezpieczny transport
 

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(3.238.4.24)