Koszyk0

Opis produktu


Nowoczesny stolik kawowy Montana Gold

Nowoczesny stolik kawowy MONTANA GOLD to wyjątkowa i luksusowa propozycja o industrialnym charakterze. Grube dębowe deski, ułożone blisko siebie tworzą masywny blat stolika. Wykorzystujac naturalne deski dębowe nawiązujemy do natury, blisko której tak bardzo potrzebujemy być w dzisiejszych czasach. Stolik MONTANA GOLD możemy wykończyć blatem olejowanym lub lakierowanym. Metalowa podstawa stolika jest stabilna i gwarantuje  stateczną formę mebla. Dzięki wysokiej jakości materiałów, wykorzystanych przy produkcji stolika, będzie on wiernym towarzyszem niejednej kawy, imprezy czy zwykłego leniwego popołudnia, wieczoru, Stolik kawowy MONTANA GOLD to doskonała propozycja również do komercyjnych przestrzeni, jego subtelna surowość i reprezentacyjna forma czynią go doskonałym meblem do kawiarni czy przestrzeni usługowych.

W naszej ofercie stolik kawowy MONTANA GOLD oferujemy na metalowej podstawie, kolor podstawy do wyboru, z blatem z desek dębowych o grubości 5cm.

Parametry

Producent Zeg-Wil
Rozmiar 90 x 60 cm
Wysokość stołu 47 cm
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(44.192.115.114)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności