Koszyk0

Opis produktu


Nowoczesny stolik kawowy MONTANA

Stolik kawowy MONTANA to mebel idealny do industrialnych i loftowych przestrzeni. Jako przełamanie stylu dopasuje się również do innych aranżacji wnętrz,  Konstrukcja podstawy stolika wykonana jest ze stali - dostępnej w kilku wariantah kolorystycznych. W zależności od końcowego efektu wizualnego, jaki chcemy uzyskać stolik kawowy MONTANA wykańczamy blatem do wyboru. Grubość blatu to 2 cm.

  • Blat z jednolitej deski dębowej - dokładnie widoczny rysunek słojów drewna, ze wszystkimi niedoskonałościami, które uszlachetniają jego wzór. Stolik kawowy Montana wykończony blatem w tej wersji to mebel niepowtarzalny, unikatowy.
  • Blat z klejonki dębowej - klejonka to materiał, który doskonale sprawdza się na stolikach kawowych, produkowana z litego drewna dębowego ma zwartą strukturę, zachowuje rysunek naturalnych słojów drzewnych, wzbogaca wzór blatu i dodaje mu dynamiki
  • Blat z naturalną okleiną dębową - cienkie pasy drzewa nadają blatu charakterystycznej, delikatnie porowatej faktury, zaimpregonowane lakierem są wytrzymałe i łatwe w pielęgnacji. W tej wersji mamy możliwość manewru kolorami blatu - w tej kwestii prosimy o kontakt z naszym biurem!

​Stolik kawowy MONTANA sprawdzi się również w przestrzeniach komercyjnych, biurach, lokalach usługowych, kawiarniach.

Parametry

Producent Z.E.G
Szerokość 90 cm
Głębokość 60 cm
Wysokość stołu 46 cm
Podstawa metalowa
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(44.221.66.130)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Szczegóły