Koszyk0

Opis produktu


Stół okrągły ST 32 okleina naturalna

Stół okrągły rozkładany w stylu angielskim. Zaprojektowany z myślą o eleganckich wnętrzach, z efektownie giętymi nogami drewnianymi będzie doskonałym dodatkiem również dla wnętrz salonów urządzonych w stylu nowojorskim lub glamour. Ten model stołu okrągłego to elegancki mebel salonowy o drewnianej konstrukcji, wyposażony w rozsuwany blat z płyty MDF pokrytej okleiną naturalną, charakteryzującej się zwiększoną odpornością na blaknięcie, zarysowania czy wilgoć. Okrągły stół drewniany z blatem o średnicy 110cm będzie doskonałą alternatywą dla ciężkich stołów z blatami prostokątnymi lub kwadratowymi, a także dla mniejszych stolików. Stół okrągły możemy w bardzo prosty i intuicyjny sposób rozłożyć - dzięki dodatkowym wkładkom powiększymy blat stołu aż do 240cm.

W naszym sklepie stół okrągły rozkładany dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu dopasują go Państwo idealnie do kolorystyki swoich wnętrz. Na życzenie wysyłamy bezpłatne próbki wybarwień drewna.

UWAGA! 
W zależności od wielkości stołu oraz ilości wkładek, przy produkcji naszych stołów stosujemy różne rodzaje prowadnic, umożliwiających powiększenie blatu stołu.
W związku z tym, stół może rozkładać się w następujący sposób:
- rozsuwa się tylko blat stołu, nogi oraz skrzynia nie rozsuwają się
- rozsuwa się blat stołu wraz ze skrzynią oraz nogami stołu

Aby uzyskać precyzyjne informacje na temat rozkładania stołu o konkretnych wymiarach, prosimy o telefoniczny kontakt z naszym doradcą obsługi Klienta.

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość stołu +/- 77 cm
Blat okleina naturalna bukowa MDF
Nogi Ludwik
Symbol ST 32
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Ocena średnia z 2 ocen: 5.00

Przeczytaj opinie


avatar
Dodano przez ~Elizabeth
| Wtorek, 29-05-2018 13:00

Jak najbardziej wszystko ok

avatar
Dodano przez ~Viki
| Czwartek, 14-06-2018 09:24

Stolik w rzeczywistości prezentuje się jeszcze fajniej niż na zdjęciach. Wykonany starannie, jest stabilny. JAk najbardziej polecam.


Dodaj własną opinię


(18.232.179.37)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności