Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Stół do jadalni Larry klasyczny

Stół do jadalni Larry klasyczny to niewielki i praktyczny stół drewniany, który sprawdzi się w przestrzeniach z nieco ograniczonym metrażem. Jednak stół nadal pomieści całą naszą rodzinę lub paczkę znajomych. Stoły kuchenne w tej serii posiadają bowiem praktyczną wkładkę, która znacznie wydłuża blat o 35cm. Rozkładane stoły drewniane to prawdziwe wybawienie zawsze wtedy, kiedy pojawiają się goście. Jeśli więc na co dzień nie potrzebujesz zbyt dużego stołu kuchennego, ale nadal chcesz mieć miejsce dla swoich gości, wybierz jeden z proponowanych na naszej stronie rozkładanych stołów drewnianych Larry. Prezentowany model ma klasyczny blat do kantu, wykonany z płyty melaminowanej.

Nasze stoły kuchenne produkowane są w Polsce. Malowane ekologicznymi bejcami wodnymi są przyjazne środowisku, oferują klasyczny, a zarazem nowoczesny design i praktyczne rozwiązanie.

DRODZY KLIENCI! Na zdjęciu przedstawiony jest stół wykonany w kolorze z kategorii "za dopłatą".  Wybierając mebel w kolorze ze zdjęcia, cena stołu ulega zmianie. W razie pytań, wątpliwości prosimy o kontakt!

Parametry

Producent Zeg-Wil
Rozmiar 68 x 127 cm
Rozkładanie 1 wkładka 35cm
Wysokość stołu +/- 77 cm
Blat płyta melaminowana
Symbol ST 44 W1
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Ocena średnia z 1 ocen: 5.00

Przeczytaj opinie


avatar
Dodano przez ~A Gatta
| Piątek, 16-07-2021 13:42

Bardzo fajny stół, w moją małą jadalnię świetnie się wkomponował. Realizacja zamówienia sprawnie, szybko i bez zarzutu. Polecam!!!


Dodaj własną opinię


(3.87.250.158)