Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Stół do jadalni ST 37 kolor biały

Stół rozkładany Finn to propozycja do nowoczesnych jadalni i salonów. Dostępny w wielu wariantach kolorystycznych, wpisze się doskonale w niejedną aranżację wnętrz. Uwagę przykuwają zaokrąglone rogi grubego blatu oraz szerokie drewniane nogi, które zapewniają całości wytrzymałość i dużą stabilność. Stół rozkładany Finn to idealny mebel dla rodziny – przy nim przy wspólnych posiłkach lub innych aktywnościach może zasiąść sześć osób. Jeśli potrzebujemy więcej przestrzeni, bez problemu możemy rozłożyć go do długości 180 cm za pomocą jednej wkładki o szerokości 40 cm.

Stół ma blat wykonany z płyty melaminowanej, nogi stołowe wykonane są zaś z trwałego drewna bukowego, które jest wykończone naturalnymi bejcami wodnymi.

Parametry

Symbol ST 37
Producent Zeg-Wil
Rozmiar 80 x 140 cm
Rozkładanie 1 wkładka 40cm
Wysokość stołu +/- 77 cm
Blat płyta melaminowana
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(35.172.111.71)

Tagi

Meble jasno szare

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności