Koszyk0

Opis produktu


Stół rozkładany Barry

Szukasz stołu, który długością blatu dostosuje się do Twoich potrzeb, a jednocześnie będzie wyglądał tradycyjnie i sprawdzi się zarówno w jadalni, jak również salonie czy kuchni? Ten model klasycznego stołu z pięknymi, toczonymi nogami będzie doskonałym wyborem! Blat wykonano z płyty laminowanej, trwałej i odpornej na ścieranie, łatwej w pielęgnacji w kolorze, który wybierze Klient spośród naszej palety. Nogi są malowane ekologicznymi bejcami wodnymi, które są bezpieczne dla człowieka i środowiska. Nogi wykonane z drewna zdobione są rzeźbieniami, a na czas transportu – odkręcane od blatu. Stół ma standardową wysokość 77 cm. Dzięki temu sprawdzi się do nawet niewielkiego wnętrza przy codziennym użytkowaniu. Na specjalne okazje istnieje możliwość wykorzystania rozkładanego blatu oraz wkładki o długości 40 cm, co sprawia, że długość blatu wzrasta do 180 cm. 

UWAGA! 
W zależności od wielkości stołu oraz ilości wkładek, przy produkcji naszych stołów stosujemy różne rodzaje prowadnic, umożliwiających powiększenie blatu stołu.
W związku z tym, stół może rozkładać się w następujący sposób:
- rozsuwa się tylko blat stołu, nogi oraz skrzynia nie rozsuwają się
- rozsuwa się blat stołu wraz ze skrzynią oraz nogami stołu

Aby uzyskać precyzyjne informacje na temat rozkładania stołu o konkretnych wymiarach, prosimy o telefoniczny kontakt z naszym doradcą obsługi Klienta.

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość stołu +/- 77 cm
Blat płyta laminowana
Symbol W1
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Ocena średnia z 2 ocen: 5.00

Przeczytaj opinie


avatar
Dodano przez ~fluff
| Czwartek, 12-05-2016 16:38

Przepiękne meble, w rzeczywistosci są jeszcze cudniejsze, profesjonalnie wykonane

avatar
Dodano przez ~Ivan
| Wtorek, 26-06-2018 15:32

Rewelacyjny stół. Wszystko jak najbardziej zgodne z opisem. Szybka realizacja. Super kontakt ze sprzedającym. Polecam


Dodaj własną opinię


(18.232.179.37)

Tagi

Nogi toczone Stół 80x140cm Stół angielski Stół biały rozkładany Stół rozkładany do 180cm

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności