Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Duży stół do jadalni

Duży stół rodzinny rozkładany, sprawdzi się doskonale w kuchni, jadalni. Komfortowo zasiądą przy nim wszyscy domownicy oraz goście. Blat z melaminowanej płyty zestawiono z solidnymi drewnianymi nogami. Dzięki dwóm 50 cm wkładkom standardowy rozmiar stołu (200 cm) można powiększyć aż do 300 cm, zyskując sporą przestrzeń do zagospodarowania. Bejce wodne użyte do impregnacji nóg stołu podkreślają naturalną strukturę drewna, nadając mu eleganckiego wyglądu.

W naszym sklepie dostępna jest szeroka paleta kolorystyczna, która ułatwi idealne dopasowanie stołu do aranżacji Państwa mieszkania.

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość stołu +/- 77 cm
Blat płyta laminowana
Symbol W1
Gwarancja 24 miesiące

Klienci wybrali również


Opinie użytkowników


Ocena średnia z 1 ocen: 5.00

Przeczytaj opinie


avatar
Dodano przez ~parmed_kalisz@o2.pl
| Czwartek, 12-05-2016 16:46

Towar bardzo dobrej jakości,spełnił wszelkie moje oczekiwania.


Dodaj własną opinię


(3.238.225.8)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności