Koszyk0

Opis produktu


Stół do jadalni ST 23 okleina naturalna

Stół ST-23 to tradycyjna propozycja modelu pokojowego, która świetnie odnajduje się w każdym rodzaju przestrzeni. Prezentowany model jest rodzajem kompaktowym – standardową długość 150 cm można zwiększyć za pomocą dołączonej wkładki aż do 190 cm. 80 cm szerokości blatu zapewnia wygodę podczas posiłków, czy też podczas pracy. Jest praktyczny, można do niego dopasować praktycznie każdy rodzaj krzeseł. Stół wykonano używając wyłącznie sprawdzonych produktów, takich jak wyselekcjonowane, nieuczulające bejce wodne. Rozkładanie stołu jest procesem dziecinnie prostym, niewymagającym wsparcia osób trzecich.

Blat stołu został wykonany z płyty MDF pokrytej okleiną naturalną bukową, dzięki czemu jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, powstałe przy przesuwaniu mebla, czy choćby dosuwaniu krzeseł. Nogi stołowe są z drewna bukowego, malowane ekologicznymi bejcami wodnymi.

Parametry

Producent Zeg-Wil
Rozmiar 80 x 150 cm
Rozkładanie do 190 cm
Wysokość stołu +/- 77 cm
Blat okleina naturalna bukowa MDF
Symbol ST 23
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(44.192.115.114)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności