Koszyk0

Opis produktu


Komplet 2 krzeseł model 80

Oferta dotyczy kompletu dwóch krzeseł KR 80.

Krzesła zrobione w kolorze dąb vintage, z szarą tapicerką,  świetnie prezentują się w aranżacji każdego stylu wnętrzarskiego. 

Wymiary naszych krzeseł sprawiają, że korzystanie z nich będzie łatwe i przyjemne, a kompaktowość pozwoli umieścić je w przytulnych kuchniach lub salonikach. Osoby, które cenią sobie na równi funkcjonalność z urodą, mogą wybrać krzesła z tej oferty, których tkanina jest łatwa do czyszczenia i bardziej odporna na wycieranie oraz zabrudzenia. Użyty materiał jest miły w dotyku, a całe siedzisko komfortowo miękkie.

Krzesła KR 80 są również w sprzedaży regularnej, do nabycia w wybranych przez klienta kolorze i materiale.

Parametry

Producent Stół Plus Krzesła
Wysokość krzesła 93 cm
Głębokość krzesła 43 cm
Szerokość krzesła 42 cm
Wysokość siedziska 47 cm

Produkty powiązane


Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(34.204.172.188)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności