Koszyk0

Opis produktu


Krzesło do jadalni Duck

Przedstawiamy naszą nowość! Krzesło Duck zostało zaprojektowane i wykonane według licznych zapytań i sugestii naszych Klientów.

Nogi krzesła wykonane są z trwałego drewna bukowego, które pokrywamy ekologicznymi bejcami i lakierami wodnymi. Wszystkie nasze meble wykonujemy na zamówienie Klienta, więc to Ty decydujesz w jakim kolorze ma być wykonane oraz w jakiej tapicerce.

Całość tapicerowana jest wysokiej jakości materiałami, dzięki czemu spoczywanie w tym krześle jest niesamowicie przyjemne i komfortowe.

Jeśli nie jesteś zdecydowany co do koloru mebla oraz tapicerki możemy wysłać darmowe próbki. W tym celu napisz do nas lub zadzwoń.

Parametry

Producent Z.E.G
Wysokość krzesła 89 cm
Głębokość krzesła 44 cm
Szerokość krzesła 44 cm
Wysokość siedziska 48 cm

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(44.221.66.130)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Szczegóły