Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Krzesło dębowe BLANKA model 116TD

Dębowe krzesło BLANKA to klasyczny i wygodny mebel. Fakt, że wykonane jest z drewna dębowego sprawia, że jest ono niezwykle solidne, trwałe a widoczne słoje podkreślają jego piękno.

Zarówno oparcie jak i siedzisko wykonane jest ze sklejki dębowej, całość pokrywamy ekologicznymi bejcami wodnymi. W naszej ofercie znajdą państwo szeroką paletę barw, dzięki czemu będziecie mogli dobrać kolor krzesła do reszty mebli.

Profilowane oparcie oraz siedzisko gwarantuje najwyższy poziom komfortu a jego smukłe ergonomiczne kształty z pewnością zgrają się z całym wnętrzem. 

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość krzesła 80 cm
Głębokość siedziska 43 cm
Szerokość siedziska 41 cm
Wysokość siedziska 43 cm

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(35.175.107.185)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności