Koszyk0

Opis produktu


Krzesło do jadalni model KT 58

Krzesło KT 58 to klasyczna forma, która świetnie sprawdzi się w wielu wnętrzach a odpowiednio dobrane zestawienie kolorów, sprawi że idealnie wkomponuje się zarówno w jasnym jak i w ciemnym pomieszczeniu. Stworzysz piękną kompozycję ze stołem w jadalni czy w salonie.

Krzesło z tapicerowanym siedziskiem oraz oparciem- jest doskonałym i wygodnym rozwiązaniem, by komfortowo zasiąść do posiłku. Drewniane nóżki możemy wykonać w wybranym z dostępnej palety barw kolorze a wysokiej jakości tkanina wykorzystana do produkcji gwarantuje Państwu długoletnie użytkowanie krzeseł.

Wygląd tego modelu krzesła przywodzi na myśl skojarzenie z bezpieczeństwem, ciepłem i wyjątkową atmosferą.

Parametry

Producent Partner
Wysokość krzesła 95 cm
Głębokość krzesła 45 cm
Szerokość krzesła 45 cm
Wysokość siedziska 47 cm

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(34.204.172.188)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności