Koszyk0

Opis produktu


Krzesło do jadalni model KT 49

Wysoki komfort siedzenia gwarantują krzesła drewniane producentów, którzy używają tylko najlepszej jakości, wyłącznie naturalnych, materiałów. Każdy taki produkt jest inny, gdyż nie istnieją na świecie dwa identyczne bloki tego litego surowca. W rezultacie krzesła z drewna charakteryzują się wyjątkowym, nietuzinkowym efektem wizualnym.

Wybór  koloru mebla oraz tapicerki dają Klientom możliwość dopasowania krzeseł do wystroju pomieszczenia. 

Są również w pełni ekologiczne, a oprócz tego niezwykle wytrzymałe. W przeciwieństwie do wielu innych, tańszych materiałów, lite drewno będzie stabilne i trudne do zniekształcenia na skutek np. częstego przesuwania. Co więcej, cechuje się ono wysokim stopniem odporności mechanicznej.
Jeżeli zależy Ci na nowoczesnym designie, a jednocześnie na niebywałej wygodzie i trwałości, to krzesło KT 49 jest właśnie dla Ciebie. 

Ten model krzesła możemy również wykonać w wersji z siedziskiem nietapicerowanym z płyty MDF fornirowanej za dopłatą 40zł.

Parametry

Producent Partner
Wysokość krzesła 93 cm
Głębokość krzesła 42 cm
Szerokość krzesła 43 cm
Stelaż drewniany
Wysokość siedziska 46 cm

Klienci wybrali również


Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(18.232.179.37)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności