Koszyk0

Opis produktu


Krzesło do kuchni model KT 01

Krzesło drewniane model KT 01 – idealne krzesło do niewielkiej kuchni lub jadalni. Dzięki możliwości wyboru koloru doskonale odnajdzie się w każdym pomieszczeniu. Prostota a jednocześnie ciekawy wzór sprawiają, że krzesło przyciąga wzrok i zaprasza do odpoczynku. Ze względu na jego solidną konstrukcję często znajduje wysokie uznanie wśród restauratorów i wybierane jest zarówno do barów, restauracji jak i karczm. Krzesło drewniane model KT 01 ma uniwersalne wymiary, które pozwalają używać go nawet w najmniejszych pomieszczeniach.

Stelaż krzesło został wykonany z drewna bukowego, dlatego w przypadku kolorów nie w pełni kryjących będzie widoczna naturalna struktura drewna.

Ten model krzesła możemy również wykonać w wersji z siedziskiem nietapicerowanym z płyty MDF fornirowanej za dopłatą 40zł.

Możliwe jest również wykonanie krzesła z podłokietnikami za dopłatą 70zł.

 

Parametry

Producent Partner
Wysokość krzesła 94 cm
Głębokość krzesła 42 cm
Szerokość krzesła 43 cm
Wysokość siedziska 46 cm

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(3.236.46.172)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności