Koszyk0

Opis produktu


Krzesło do jadalni model KT 26

Krzesło model KT 26 ma klasyczny kształt, a co za tym idzie uniwersalne zastosowanie - pasuje zarówno do kuchni, jadalni czy też do salonu. Solidne tapicerowane oparcie jest idealną podporą dla pleców, co gwarantuje odpoczynek dla kręgosłupa.

Krzesło wykonane jest w całości z trwałego drewna bukowego, wykończone ekologicznymi bejcami wodnymi, które są bezpieczne dla człowieka i środowiska. Nogi wzmacniane porzeczkami co jest dodatkowym wzmocnieniem. Do tapicerowania siedziska oraz oparcia wykorzystujemy najlepsze materiały od polskich producentów. W naszym sklepie znajdą Państwo duży wybór zarówno wybarwień drewna, jak i rodzajów tapicerek.

Krzesła dostarczane są w całości już zmontowane.

Możliwe jest również wykonanie krzesła z podłokietnikami za dopłatą 70zł.

Parametry

Producent Partner
Wysokość krzesła 94 cm
Głębokość krzesła 42 cm
Szerokość krzesła 43 cm
Wysokość siedziska 46 cm
Stelaż drewniany

Klienci wybrali również


Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(18.232.179.37)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności