Koszyk0

Opis produktu


Krzesło do jadalni model KT 25

Krzesło drewniane model KT 25 to krzesło idealne do niedużych pomieszczeń.

Charakteryzuje się tym, że oparcie prawie w całości jest tapicerowane, dzięki temu komfort użytkowania jest na wysokim poziomie.

Oparcie tego mebla a także jego siedzisko o szerokości 43cm i wysokości 46 cm posiadają obicie z tapicerki, która może być wykonana z rozmaitych materiałów na życzenie każdego klienta. Ponadto, wybór kolorów wybarwień drewna bukowego,  z którego wykonane jest krzesło, pozwala doskonale dopasować ten mebel do każdego wnętrza. Na przykład, wybór krzeseł w kolorze czarnym albo szarym, w połączeniu z jasną ekoskórą podkreśla nowoczesność tego mebla, natomiast brązowe drewno i tapicerka żakardowa we wzory nadaje akcent klasyczny.

Krzesło drewniane K-25 to idealne połączenie funkcjonalności, wygody i dobrego wyglądu mebla. Na stabilny stelaż składają się nogi wykonane z wytrzymałego drewna bukowego oraz szerokie, tapicerowane siedzisko wraz z oparciem. Ten model krzesła,  podobnie jak inne meble z naszej oferty, malujemy ekologicznymi bejcami, które są w pełni bezpieczne dla użytkowników, zwłaszcza alergików, ale też dla środowiska.

Możliwe jest również wykonanie krzesła z podłokietnikami za dopłatą 70zł.

Parametry

Producent Partner
Wysokość krzesła 97 cm
Głębokość krzesła 42 cm
Szerokość krzesła 43 cm
Wysokość siedziska 46 cm

Klienci wybrali również


Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(44.221.66.130)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Szczegóły