Koszyk0

Opis produktu


Krzesło do kuchni model KT 22

Krzesło drewniane KT 22 to idealna propozycja dla wielbicieli prowansalskiego stylu w niekonwencjonalnej odsłonie. Krzesło wykonane jest z litego drewna bukowego, a następnie wybarwione na wybrany przez Klienta kolor.

Szeroka gama materiałów tapicerskich pozwoli dopasować siedzisko do innych elementów pomieszczenia.

Drewno bukowe charakteryzuje się twardością i wytrzymałością, dlatego właśnie krzesła wykonane z niego sprawują się znakomicie przez długie lata.

Ten model krzesła cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród naszych Klientów. Dopracowany projekt kładzie duży nacisk na zapewnienie możliwie jak najbardziej naturalnej pozycji w czasie siedzenia.

Zapewne decyduje o tym uniwersalny design, ale i wygoda w użytkowaniu. Idealnie pasuje do różnych rodzajów stołu, tak kwadratowych, jak i okrągłych.

Fakt ten sprawia, że jest to rodzaj umeblowania, sprawdzający się nie tylko w domowym zaciszu, jako element wyposażenia kuchni - jest to również stylowy dodatek np. w kawiarniach, salach bankietowych czy restauracjach.

Ten model krzesła możemy również wykonać w wersji z siedziskiem nietapicerowanym z siedziskiem z płyty MDF fornirowanej.

Możliwe jest również wykonanie krzesła z podłokietnikami za dopłatą 70zł.

Parametry

Producent Partner
Wysokość krzesła 80 cm
Wysokość siedziska 46 cm
Głębokość krzesła 43 cm
Szerokość krzesła 46 cm

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(3.236.46.172)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności