Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Krzesło stylowe 60A

W naszym outlecie zagościło krzesło stylowe model 60A - dostępna tylko 1 sztuka w prezentowanym wybarwieniu jasny orzech oraz tapicerce Olia 8.

Krzesło będzie pasowało do biurka lub toaletki.  Forma krzesła jest stylowa i elegancka. Profilowane nogi w stylu Ludwik oraz ozdobne oparcie będą uzupełnieniem aranżacji w stylu eklektycznym czy shabby chic.

Krzesło zostało wykonane z drewna bukowego, dzięki czemu jest ono masywne. Kolor został nadany przy wykorzystaniu bejcy wodnej, bezpiecznej dla człowieka oraz środowiska. Tapicerka z rodziny Olia to materiał wysokiej jakości, który jest łatwy w utrzymaniu. Krzesło stylowe 60A możecie również zamówić w ofercie regularnej.

Parametry

Producent Stół Plus Krzesła
Wysokość krzesła 97 cm
Głębokość siedziska 45 cm
Szerokość siedziska 45 cm
Wysokość siedziska 44 cm
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(3.236.244.122)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności