Koszyk0

Opis produktu


Krzesło sztaplowane model 98

Krzesło sztaplowane model 98 - niezwykle klasyczne i odznaczające się ogromną prostotą krzesła minimalistyczne Model 98 to przykład ponadczasowego designu, który nigdy nie przemija i który sprawdzi się w najróżniejszych pomieszczeniach i aranżacjach. Drewniane krzesła minimalistyczne Model 98 wykonane są z bukowego drewna i pokryte ekologiczną bejcą wodną.

Dostępnych jest wiele różnych wybarwień drewna. Siedzisko i oparcie krzesła są tapicerowane, co znacznie wpływa na komfort użytkowania. Do wyboru są najróżniejsze kolory, wzory i rodzaje materiałów, w zdecydowanej większości w cenie podstawowej krzesła. Co więcej, ten model krzeseł minimalistycznych jest sztaplowany, a więc mamy możliwość nakładania krzeseł jedno na drugie. Pozwala to zaoszczędzić sporo miejsca i przenosić je z miejsca na miejsce w łatwiejszy sposób. Takie krzesło sprawdzi się więc nie tylko w przestrzeniach prywatnych, ale także licznych instytucjach i lokalach gastronomicznych, w których wytrzymałość i funkcjonalność to podstawa i najważniejszy wyznacznik.

 * w razie pytań o kolor bądź tapicerkę na prezentowanych na zdjęciu krzesłach prosimy o kontakt z biurem.

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość krzesła 80 cm
Głębokość krzesła 44 cm
Szerokość krzesła 38 cm
Wysokość siedziska 46 cm
Gwarancja 24 miesiące

Klienci wybrali również


Opinie użytkowników


Ocena średnia z 1 ocen: 5.00

Przeczytaj opinie


avatar
Dodano przez ~Ernest_Rokosz
| Wtorek, 27-07-2021 14:15

Polecam zakup krzeseł w tej firmie. Polska produkcja i wysoka jakość!


Dodaj własną opinię


(34.204.172.188)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności