Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Krzesło nowoczesne białe model 47

Krzesło nowoczesne model 47 to idealny mebel do minimalistycznych wnętrz. Dostępne w dwóch kolorach – białym i kremowym idealnie komponuje się z prostymi stołami w tych samych barwach. Tapicerowane siedzisko, którego kolor, deseń i fakturę można wybrać spośród kilkudziesięciu materiałów, jest bardzo wygodne. Dzięki dużym możliwościom aranżacji bez problemu można dopasować mebel do innych elementów wnętrza.

Na uwagę zasługuje bardzo wysokie profilowane oparcie, które jest zrobione z szerokich pionowych i poziomych desek. Podkreśla tym samym tak modne w nowoczesnych wnętrzach formy kwadratu. Całość mebla wykonana jest z drewna bukowego, a pokryta jest ekologiczną bejcą wodną, która zabezpiecza przed uszkodzeniami oraz zapewnia bezpieczne użytkowanie. Krzesło jest wysyłane do klienta w formie zmontowanej.

Filmy o produkcie

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość krzesła 96 cm
Głębokość krzesła 43 cm
Szerokość krzesła 47 cm
Wysokość siedziska 47 cm
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Ocena średnia z 1 ocen: 5.00

Przeczytaj opinie


avatar
Dodano przez ~Izabell
| Czwartek, 14-06-2018 14:24

Super krzesła. Bardzo wygodne, świetnie wyglądają. Fachowa pomoc sprzedawcy w wyborze. Zadowolenie gwarantowane.


Dodaj własną opinię


(3.236.241.39)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności