Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Krzesło nowoczesne model 39

Krzesło drewniane model 39 – bardzo wygodne w użytkowaniu mimo twardego oparcia gdyż wyprofilowany kształt oparcia zapewnia komfort użytkowania krzesła. Prosty kształt sprawia, że krzesło znajdzie swoje zastosowanie w klasycznie urządzonych wnętrzach. Krzesło drewniane model 39, wykonane z buku naturalnego o wybarwieniu „Wenge” albo kolorze czarnym, doskonale współgra z jasnymi kolorami tapicerki, które nie posiadają żadnych ozdób. Taki wzór mebla jeszcze bardziej podkreśla jego nowoczesność.

Jednak w ofercie sklepu Stół Plus Krzesła można znaleźć ogromną ilość innych atrakcyjnych wariantów tapicerek, które potrafią nadać zupełnie inny akcent temu modelowi. Wysokość całego krzesła to 104 cm, a jego głębokość wynosi 47 cm. Siedzisko szerokie na 47 cm znajduje się na 47 cm. Takie wymiary mebla pozwolą umieścić go w niewielkich pomieszczeniach.

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość krzesła 104 cm
Głębokość siedziska 47 cm
Szerokość siedziska 47 cm
Wysokość siedziska 47 cm
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Ocena średnia z 1 ocen: 5.00

Przeczytaj opinie


avatar
Dodano przez ~klauss12@onet.pl
| Poniedziałek, 16-05-2016 10:35

Krzesło wygodne i w przystępnej cenie. Bardzo dobry kontakt i miły dostawca. Duży plus.


Dodaj własną opinię


(35.175.107.185)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności