Koszyk0

Opis produktu


Stół okrągły St-48+ krzesła Duck

Nowoczesny stół, którego konstrukcja jest niespotykana doda wnętrzu nowoczesności i oryginalnego charakteru. Blat stołu wykonany jest z płyty laminowanej, którego dekor/kolor należy wybrać spośród 16 oferowanych na stronie. Podstawa wykonana jest z litego drewna bukowego, która pokryta jest ekologiczną bejcą i lakierem wodnym również na wybrany przez Klienta kolor. Mając możliwość decydowania o ostatecznym kolorze możemy stworzyć swój ulubiony kącik do odpoczynku.

Krzesła wykonane są z drewna bukowego i wykończone w ten sam sposób co podstawa stołu.

Spośród ciekawych kolorów i wzorów tapicerki z pewnością wybierzesz tą idealna dla siebie.

DRODZY KLIENCI! Na zdjęciu przedstawione są meble wykonane w kolorach z kategorii "za dopłatą".  Wybierając zestaw w kolorach ze zdjęcia, cena mebli ulega zmianie. W razie pytań, wątpliwości prosimy o kontakt!

*zestaw zawiera stół + 3 krzesła

Produkty powiązane


Opinie użytkowników


Ocena średnia z 1 ocen: 5.00

Przeczytaj opinie


avatar
Dodano przez ~Amanda Wesołowska
| Środa, 07-06-2023 09:01

Ten zestaw spełnił moje najśmielsze oczekiwania!!! Gorąco polecam:)


Dodaj własną opinię


(44.192.115.114)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności