Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Zestaw stół kuchenny + 4 krzesła model 98

Piękny zestaw stół Bonus i 4 krzesła model 98 to zestaw meblowy, który uatrakcyjni wnętrze jadalni czy kuchni.

W skład zestawu wchodzi stół kuchenny Bonus, którego wymiary 70x110cm pozwolą na ustawienie go nawet w niewielkiej kuchni. Blat stołu o grubości 18mm wykonany jest z płyty laminowanej, rogi stołu są lekko zaokrąglone, półokrągłe nogi wykonane z litego drewna bukowego pokrywane są ekologiczną bejcą i lakierem wodnym. O kolorystyce decyduje Klient.

Stelaż krzesła wykonany z drewna bukowego i tak jak nogi stołu jest bejcowany i pokryty lakierem wodnym na wybrany kolor. Miękkie siedzisko i oparcie krzesła wyłożone gąbką i obite wysokiej jakości materiałami tapicerskimi spośród szerokiej gamy. Krzesło daje niespotykany komfort użytkowania między innymi dzięki tapicerowanemu oparciu.

Prezentowane meble są niezwykle funkcjonalne a zarazem eleganckie.

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość stołu +/- 77 cm
Blat płyta laminowana
Wysokość krzesła 80 cm
Głębokość krzesła 44 cm
Szerokość krzesła 38 cm
Wysokość siedziska 46 cm
Gwarancja 24 miesiące

Produkty powiązane


Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(3.235.40.122)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności