Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Stół do jadalni Family + 4 krzesła model 89

Przedstawiamy Wam piękny zestaw stół w wersji nierozkładanej + 4 krzesła drewniane Kr-89. Blat stołu wykonany jest z płyty laminowanej w wybranym kolorze spośród oferowanych na stronie. Blat ma grubość 18mm, Nogo wykonane z litego drewna bukowego o wymiarach 5x5, które pokryte są ekologiczną bejcą i zabezpieczone nawierzchnią.

Stelaż krzesła wykonany z drewna bukowego, dzięki któremu trwałość i stabilność jest gwarantowana. Podobnie jak nogi stołu również jest bejcowany i pokryty nawierzchnią. Miękkie siedzisko oraz oparcie tapicerujemy w wybranym materiale.

Dzięki możliwości wyboru koloru mebla oraz tapicerki masz możliwość dopasować meble do wystroju pomieszczenia.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszym biurem.

Parametry

Rozmiar 80 x 140 cm
Producent ZEG WIL
Wysokość stołu +/- 77 cm
Rozkładanie nierozkładany
Blat płyta laminowana
Nogi Kuchenne
Wysokość krzesła 80 cm
Głębokość krzesła 43 cm
Szerokość krzesła 40 cm
Wysokość siedziska 42 cm

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(34.232.62.64)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności