Koszyk0

Opis produktu


Nowoczesny zestaw do salonu STL M112 + 4 F 680M

Zestaw zawiera stół STL M112 i 4 krzesła F 680M

Blat stołu wykonany z płyty laminowanej, którą wykonamy w wybarwieniu wybranym przez Klienta, z podanej ciekawej palety barw. Metalowa podstawa, dodaje stabilności i walorów estetycznych.

Krzesła o profilowanym oparciu z cudnymi przeszyciami, wyglądają gustownie. Obite materiałem w cudownej kolorystyce, niepowtarzalnie miękkim w dotyku sprawiają, że ciężko się jest im oprzeć. Nogi są metalowe, podobnie jak przy stole, co dodaje pełnej spójności zestawu.

Stół jest dostępny w wariancie nierozkładanym, bądź rozsuwającym się do 140cm. Obie wersje stołu są odpowiednie to takiej ilości krzeseł.

Parametry

Producent Partner
Wysokość stołu +/- 77 cm
Blat płyta laminowana
Nogi metalowa podstawa
Wysokość krzesła 82 cm
Głębokość krzesła 45 cm
Szerokość krzesła 50 cm
Wysokość siedziska 46 cm

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(3.236.46.172)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności