Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Stół do jadalni STL 52 + 4 krzesła model KT 66N

Piękny zestaw mebli składający się z czterech krzeseł model KT 66N oraz okrągłego stołu,  który wspaniale odnajdzie się w salonie, jadalni a nawet w przestronnej kuchni.

Stół ma blat o grubości 34mm wykonany z płyty laminowanej w wybranym przez Klienta dekorze.

Solidne nogi o wymiarach 7x7 wykonane są z tworzywa drewnopodobnego, które oklejone są folią laminowaną w wybranym kolorze. 

Skrzynka pod blatem daje dodatkowe wzmocnienie i stabilność. 

Kubełkowe krzesła model KT 66 dodają całemu zestawowi szyku i elegancji. Stelaż krzesła jest wykonany z drewna bukowego a na nim umocowana część tapicerowana. Siedzisko jest obłożone miękką gąbką oraz pokryte wybranym z oferowanych przyjemnym w dotyku materiałem.

Całość można dopasować do reszty mebli znajdujących się w pomieszczeniu jak i całego wystroju wybierając odpowiednią kolorystykę.

Parametry

Producent Partner
Wysokość stołu +/- 77 cm
Blat płyta laminowana
Nogi prosta 7x7 cm
Wysokość krzesła 84 cm
Głębokość krzesła 46 cm
Szerokość krzesła 50 cm
Wysokość siedziska 47 cm

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(34.232.62.64)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności