Koszyk0

Opis produktu


Stół okleina dębowa + 4 krzesła kr 115

Stół Remy w okleinie dębowej jest ciekawym elementem do wnętrz nowoczesnych z domieszką retro. Uroku oraz delikatności dodają mu nogi, które nieco wychylają się poza obrębem blatu.

Blat wykończony jest w okleinie dębowej, która charakteryzuje się ciekawą strukturą. Nogi wykonane z drewna bukowego. Całość bejcowana jest na wybrany przez Klienta kolor.

Do całej tej otoczki pięknie wkomponowały się krzesła dębowe BODO, dzięki którym spożywanie posiłków będzie ogromną przyjemnością. Model tych krzeseł wyróżnia się wyprofilowanym oparciem, co sprawia, że jest bardzo wygodne i dopełnia komfortu odpoczynku. Piękno usłojenia drewna dębowego, zachwyca oko i sprawia, że zestaw emanuje domowym ciepłem a my czujemy się blisko natury,

Parametry

Rozmiar 80 x 120 cm
Producent Zeg-Wil
Wysokość stołu +/- 77 cm
Rozkładanie nierozkładany
Blat naturalna okleina dębowa
Nogi Ścinane
Wysokość krzesła 83 cm
Głębokość krzesła 54 cm
Szerokość krzesła 48 cm

Produkty powiązane


Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(3.236.46.172)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności