Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Zestaw St 44 W1 + 4 krzesła model 105N

Piękny zestaw mebli do kuchni Stół St-44 W1 68x127 rozkładany do 162cm oraz cztery krzesła model Kr-105N.

Krzesła są stabilne i trwałe, ponieważ wykonane są z drewna bukowego, natomiast siedzisko pokryte miękką gąbką i obłożone takim materiałem, na jaki się zdecydujesz. Kolor mebli wybierzesz spośród naszej palety barw, dzięki temu dopasujesz do innych elementów wyposażenia wnętrza.

Blat stołu to płyta laminowana, która jest powszechnie stosowana do produkcji mebli, m.in. kuchennych, dlatego cechuje ją wysoka odporność na ewentualne uszkodzenia. Nogi kuchenne wykonane są z drewna bukowego, które podobnie jak krzesła bejcujemy i zabezpieczamy wodnym lakierem.

Kombinacja kolorów jest dowolna, a możliwości wiele!

 

Parametry

Producent Zeg-Wil
Szerokość 68 cm
Długość 127 cm
Wysokość stołu +/- 77 cm
Rozkładanie do 162 cm
Blat płyta laminowana
Nogi Kuchenne

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(35.175.107.185)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności