Koszyk0

Opis produktu


Stół do jadalni ST L91 + 4 krzesła KT 63

Przedstawiamy Wam piękny zestaw stół rozkładany ST L91 w komplecie z czterema krzesłami KT 63.

Oferujemy Państwu zestaw w wersji ze stołem nierozkładanym lub rozkładanym nawet do 180cm.

Blat stołu wykonany z niezwykle trwałej płyty laminowanej o grubości 34mm a fantazyjne nogi o wymiarach 4x9cm wykonane z tworzywa drewnopodobnego, które oklejone są folią laminowaną w wybranym kolorze. Nogi wykonane w kolorze czarnym idealnie imitują podstawę metalową i nadają designerskiego wyglądu.

Krzesła KT 63 wykonane z drewna solidnego bukowego malowane ekologicznymi bejcami i lakierami wodnymi sprawią, że będzie to Twój wymarzony zestaw do jadalni.

Możliwość wyboru tapicerki spośród szerokiej gamy pozwoli na dopasowanie do innych mebli znajdujących się w pomieszczeniu.

 

Parametry

Producent Partner
Wysokość stołu +/- 77 cm
Blat płyta laminowana
Nogi prosta 4x9 cm
Wysokość krzesła 80 cm
Głębokość krzesła 43 cm
Szerokość krzesła 46 cm
Wysokość siedziska 46 cm

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(3.236.46.172)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności