Koszyk0

Opis produktu


Stół do jadalni ST F28 i krzesła model KT 26

Przedstawiamy piękny zestaw do jadalni, który wspaniale odnajdzie się w salonie, jadalni i każdym innym wnętrzu.

Jego niewielkie wymiary wyjściowe 70x130 pozwolą na swobodne umieszczenie w nawet niewielkich salonach i doceni to każdy, dla kogo przestrzeń ma duże znaczenie. Po rozłożeniu osiągamy wymiar 70x180, dzięki czemu przy stole zasiądzie nawet 8 osób.

Stół rozkładany ST F28 wykonany w wersji z blatem w okleinie naturalnej dębowej o grubości 36mm oraz drewnianymi  solidnymi nogami 7cm x 7cm. Nogi mają ozdobny frez poniżej poziomu skrzynki, przez co jego wygląd staje się ciekawy i niepowtarzalny.

Rogi blatu są nieco zaokrąglone, dzięki temu zyskują delikatności oraz bezpieczeństwa.

Klasyczne krzesła drewniane mimo swojej prostoty cechują się wysokim komfortem użytkowania. Dobierając odpowiednią tapicerkę stworzymy piękny zestaw do jadalni, przy którym spędzanie czasu w gronie najbliższych stanie się wyjątkowo przyjemne!

Cały zestaw pokrywamy ekologicznymi bejcami i lakierami wodnymi na kolor wybrany przez Klienta z szerokiej palety barw.

Taka możliwość daje nam ogromna szansę na zakup zestawu, który będzie pasował do reszty mebli znajdujących się w pomieszczeniu.

Parametry

Producent Partner
Szerokość 70 cm
Długość 130 cm
Wysokość stołu 75 cm
Rozkładanie do 180 cm
Blat okleina dębowa
Nogi prosta 7x7 cm
Wysokość krzesła 94 cm
Głębokość krzesła 42 cm
Szerokość krzesła 43 cm
Wysokość siedziska 46 cm

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(3.236.46.172)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności