Koszyk0

Opis produktu


Stół do jadalni ST L 52 + 4 KT 22

Przedstawiamy Państwu przepiękny zestaw stół okrągły St L 52 w wersji nierozkładanej lub rozkładanej nawet do 180cm  oraz cztery krzesła KT 22.

Zestaw ten idealnie sprawdzi się w niewielkiej kuchni, ale także w jadalni czy restauracji.

Blat stołu wykonany z płyty laminowanej, która jest powszechnie stosowana do produkcji mebli, odporna na uszkodzenia cieszy się dużym powodzeniem. Nogi wykonane są z tworzywa drewnopodobnego, które oklejone są folią laminowaną w wybranym kolorze.

Do stołu dobraliśmy krzesła model KT 22, stylizowane w skandynawskim stylu. Siedzisko krzesła jest tapicerowane, stelaż wykonany z drewna bukowego.

Dzięki szerokiej palecie barw oraz tapicerek nasi Klienci mają możliwość dopasowania zestawu do istniejącej aranżacji w pomieszczeniu, w który docelowo ma być jego miejsce.

W osobnych ofertach mogą Państwo skompletować zestaw z większą ilością krzeseł oraz w większym wymiarze stołu.

DRODZY KLIENCI! Na zdjęciu przedstawione są meble wykonane w kolorach z kategorii "za dopłatą".  Wybierając zestaw w kolorach ze zdjęcia, cena mebli ulega zmianie. W razie pytań, wątpliwości prosimy o kontakt!

 

Parametry

Producent Drew Mark
Wysokość stołu +/- 77 cm
Blat płyta laminowana
Nogi prosta 7x7 cm
Wysokość krzesła 94 cm
Głębokość krzesła 42 cm
Szerokość krzesła 43 cm
Wysokość siedziska 46 cm
Ilość krzeseł 4 sztuki

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(44.221.66.130)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Szczegóły