Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Stół do jadalni Luck + 4 krzesła Rochell

Nowoczesny zestaw, do  jadalni lub kuchni, będzie doskonałym towarzyszem wspólnych, rodzinnych posiłków. W wariancie, gdzie stół Luck się nie rozkłada, zestawiliśmy go z 4 krzesłami Rochell. Jeśli jednak potrzebujecie miejsca przy stole dla większej ilości osób, mamy możliwość wykonania stołu Luck, który rozłożycie aż do 4 wkładek!  
Stół okrągły Luck wykonujemy, standardowo, z blatem oraz skrzynią z płyty melaminowanej. Płyta melaminowana to doskonały, trwały materiał na stoły, które docelowo będą stały w kuchni lub jadalni. Nogi stołu Luck wykonane są z drewna bukowego.
Jeśli chcielibyście, by Wasz Luck został wykończony okleiną naturalną, lub miał grubszy blat, niż stół prezentowany na zdjęciach, skontaktujcie się z naszym biurem!
Jeśli tylko mamy możliwość wykonania modyfikacji, których oczekuje Klient - wyceniamy i działamy!

Krzesła drewniane Rochell doskonale komponują się ze stołem okrągłym Luck. Oparcie krzeseł, z charakterystycznym "iksem", przywodzi na myśl krzesła kuchenne z wnętrz urządzonych w stylu prowansalskim. Stelaż krzeseł to solidne drewno bukowe, które jest masywne. Dzięki temu krzesła są stabilne oraz przez lata użytkowania, zachowają się w dobrej formie.
Tapicerki, które oferujemy do krzeseł Rochell, to materiały wysokogatunkowe, łatwe do utrzymania w czystości. 

Na życzenie, mamy możliwość wysłania do naszych Klientów bezpłatnych próbek tkanin oraz kolorów drewna, które z pewnością ułatwią podjęcie najlepszej decyzji. 

DRODZY KLIENCI! Na zdjęciu przedstawione są meble wykonane w kolorach z kategorii "za dopłatą".  Wybierając zestaw w kolorach ze zdjęcia, cena mebli ulega zmianie. W razie pytań, wątpliwości prosimy o kontakt!

Parametry

Producent Stół Plus Krzesła
Wysokość stołu +/- 77 cm
Blat płyta melaminowana
Nogi Ścinane
Wysokość krzesła 96 cm
Głębokość siedziska 40 cm
Szerokość siedziska 45 cm
Wysokość siedziska 45 cm
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(44.192.114.32)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności