Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Stół do kuchni Alabama z krzesłami model 105

Stół nierozkładany na metalowej podstawie w zestawie z czterema krzesłami model 105 - to doskonała propozycja do kuchni czy małej jadalni. Metalowa podstawa to ciekawa alternatywa dla klasycznych drewnianych nóg stołowych. Blat stołu wykonany jest z płyty melaminowanej, która jest trwała i łatwa w pielęgnacji. Stół dostępny w dwóch wielkościach 80 i 90cm.

W zestawie cztery krzesła drewniane model 105 w białym kolorze,  z tapicerowanym siedziskiem.  W naszym sklepie istnieje możliwość wielu konfiguracji tego zestawu. Chętnie doradzimy w wyborze i odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość stołu 75 cm
Wysokość krzesła 88 cm
Głębokość siedziska 48 cm
Szerokość siedziska 48 cm
Wysokość siedziska 47 cm
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(35.172.111.71)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności